SMAŽÍK s.r.o.

Vítejte u Smažíka !

 

Zakladatelem firmy Smažík byl Jaroslav Smažík, známá postava ještě československého motorismu, aktivní jezdec a známý funkcionář Autoklubu Republiky Československé. Ten přivedl k motorismu svého syna Petra a ten následně zase svého syna. Ze zásadních úspěchů Jaroslava Smažíka lze jmenovat alespoň tři. Po stránce jezdecké byl vítězem nejslavnějšího mezinárodního závodu Tisíce mil československých v roce 1935 na voze Bugatti s partnerem panem Kubíčkem. Současně po stránce obchodní byl prodejcem automobilů a již před válkou zajišťoval zastoupení vozů značky FIAT a současně dodával na náš trh závodní automobily značky Cisitalia, což byl „takový" sportovní oddíl firmy Fiat. Současně pak pracoval po válce jako místopředseda Autoklubu Republiky Československé. Byl jedním z těch, kteří vyprovázeli na slavné cestě po světě známou cestovatelskou dvojici Zikmund a Hanzelka. Čili firma dnes navazuje na Jaroslavův kontakt a vztah ke značce Fiat.

Současná firma začala ve skromných podmínkách po devětaosmdesátém roce. „Znovuzrodil" ji syn Jaroslava, Petr. Sám jezdil závodně, byl členem Autoklubu Bílá labuť a dnes je členem svazu závodníků veteránů. Bohužel nepřišla žádná restituce, ale firma musela začít od začátku. To bylo 1.1.1991, v roce 1993 byla otevřena první skromná podoba, až do roku 2014, využívaného areálu, který byl vybaven vším, co patří k velkému autocentru. Nicméně velikost areálu nevyhovovala rostoucí poptávce zákazníků a neustále se rozvíjejícmu autocentru a proto jsme pro Vás, již pod vedením Pavla - třetího z generace Smažíků, který se společnosti ujal v roce 2004, otevřeli v roce 2014 nový moderní areál na pomezí Kladna a Velkého Přítočna.

V současné době se společnost Smažík stala moderním multibrandovým autocentrem a jsme velmi hrdí na to, že kromě značek, které jsme již v našem portfóliu měli, můžeme Vám - našim zákazníkům nově nabídnout také moderní, kvalitní, spolehlivé a pohodlné vozy značky MG.

Určitě nezapomínáme ani na servis. Můžete u nás najít veškeré vybavení včetně diagnostického zařízení, emisního měření, digitální geometrie, pneuservisu, plnění a čištění klimatizací, atd. lakovna je vybavena boxem i na užitkové vozy a v klempírně disponujeme rovnacím rámem „Celleta". Samozřejmostí je myčka resp. ruční mytí.

Naši prodejci jsou připraveni pomoci Vám s nákupem nového vozu, jeho financování a pojištěním a pochopitelně nabízíme i vykoupení Vašeho stávajícího vozu protiúčtem.

Prodejní a servisní síť

Prodejci
Servis

Máme na čem stavět. O automobily se stará již třetí generace a budujeme dlouhodobý vztah vůči zákazníkovi.